1. ბერიძე მერაბ – ფილოლოგიის მეცნიერებათა დოქტორი
  2. ჭიღლაძე რევაზ -ფიზიკა- მათემატიკის მეცნიერებათა დოქტორი
  3. მესხი გიორგი  – ფიზიკა–მათემატიკის დოქტორი
  4. ქურდაძე ირმა – პედაგოგიკის დოქტორი
  5. გელაშვილი თინა– ეკონომიკის დოქტორი
  6. ზარანდია ცისკარა  -ეკონომიკის დოქტორი
  7. ბუცხრიკიძე გიორგი – ეკონომიკის დოქტორი
  8. თათეშვილი როინ – ეკონომიკის დოქტორი
  9. ბარბაქაძე გიორგი – ეკონომიკის დოქტორი
  10. ყავრელიშვილი როინ – ისტორიის დოქტორი
  11. გოგოლაური რომან – ისტორიის დოქტორი
  12. ახალკაცი ნიკოლოზ –  ისტორიის დოქტორი
  13. ჩიბურდანიძე ლავრენტ -ეკონომიკის დოქტორი
  14. ლომსაძე მალხაზ  – სამართლის დოქტორი
  15. იველაშვილი თინა – ისტორიის მეცნიერებათა დოქტორი
  16. ბლუაშვილი უჩა – ისტორიის დოქტორი
  17. ინასარიძე რაგული – ფიზიკა-მათემატიკის დოქტორი
  18. მამაიაშვილი ჯემალ – ეკონომიკის დოქტორი
  1. ინაური ვახტანგ – ფილოლოგიის დოქტორი
  2. ბეთხოშვილი დალი – ფილოლოგიის დოქტორი
  3. ჯანოვა გულნარა – ფილოლოგიის დოქტორი
  4. გრძელიშვილი ქეთინო – ფილოლოგიის დოქტორი
  5. ბერიძე მაკა – ფილოლოგიის  დოქტორი
  6. შონია მარინე – ფილოლოგიის დოქტორი
  7. დავითაძე მაყვალა – ფილოლოგიის დოქტორი
  8. ევსაია ასმათ – ფილოლოგიის დოქტორი
  9. ქუქჩიშვილი მაია – ფილოლოგიის დოქტორი
  10. მიქელაძე დიანა  – ფილოლოგიის დოქტორი
  11. ბერიძე ლალი – გერმანული ფილოლოგიის დოქტორი
  12. ბალასანიანი მარინა – რუსული ფილოლოგიის დოქტორი
  13. მოსიაშვილი ვასილ – ისტორიის დოქტორი
  14. მათიაშვილი თამარ – ისტორიის დოქტორი
  15. მესხიშვილი ცირა – ისტორიის დოქტორი
  16. ბურდული მედეა – ისტორიის დოქტორი
  17. ქურდაძე როლანდ – პედაგოგიკის დოქტორი
  18. ყრუაშვილი ნატო – პედაგოგიკის დოქტორი
  19. ბექაური გულიკო – ფსიქოლოგიის დოქტორი
  20. ნათენაძე მარეხ – პედაგოგიკის დოქტორი
  21. ხობელია დავით  – სამართლის დოქტორი
  22. ხუნაშვილი გიორგი  – სამართლის დოქტორი
  23. ჭანტურია ელგუჯა – სამართლის დოქტორი
  24. ზედგინიძე რევაზ – ქიმიის დოქტორი
  25. ტაბატაძე ვასილ – ფიზიკის დოქტორი
  26. წითაშვილი ლელა – ინჟინერიის დოქტორი
  27. ბერიძე ნელი – ეკონომიკის დოქტორი
  28. ჯღარკავა ნანა – ეკონომიკის დოქტორი
  29. გელაშვილი ია – ეკონომიკის დოქტორი
  30. ბიძინაშვილი დავით – ეკონომიკის დოქტორი
  31. ხაჩატურიანი რაისა – ეკონომიკის დოქტორი
  32. ნოზაძე ლერი – ეკონომიკის დოქტორი
  33. შაყულაშვილი ამალია – ეკონომიკის დოქტორი
  34. გელაშვილი  მაია –  ეკონომიკის დოქტორი
  35. ნარიმანიშვილი ეთერი – ეკონომიკის დოქტორი
  36. ჩიბურდანიძე ლაშა – ეკონომიკის დოქტორი
  37. ტყებუჩავა ზაირა – სოფლის მეურნეობის დოქტორი
  38. კობაიძე ლამზირა – ფილოლოგიის დოქტორი
  39. გვარამაძე თეიმურაზ –  სოფლის მეურნეობის დოქტორი
  40. ლილუაშვილი ბაკურ – სამართლის დოქტორი
  41. დათუაშვილი პეტრე – სამართლის დოქტორი
  42. სანდროშვილი კობა – ეკონომიკის დოქტორი
  43. სააკაძე ლევან – ეკონომიკის დოქტორი
  1. მურვანიძე მაკა – ფილოლოგიის დოქტორი
  2. ბალასანიანი მარიამ – ფილოლოგიის დოქტორი
  3. ნარიმანიძე ედიშერ – ისტორიის დოქტორი

განათლების, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათ ფაკულტეტი:

  1. დოქტ.ტარიელ  ფუტკარაძე
  2. დოქტ. ინგა ღუტიძე
  3. დოქტ. მაია ივანიძე
  4. დოქტ. ირინა ჯიშკარიანი
  5. დოქტ. სოფო გვარამაძე
  6. დოქტ. ქეთევან სალაღაია
  7. დოქტ. მზევინარ მჟავანაძე
  8. დოქტ. როინ რეხვიაშვილი
  9. დოქტ. დოდო გელაშვილი
  10. დოქტ. მარინე ბერიძე
  11. დოქტ. დარეჯან ჟუჟუნაძე
  12. მასწ. მარიამ  ზედგინიძე
  13. მასწ. რუსუდან ნასყიდაშვილი
  14. მასწ. თამარ გელაშვილი
  15. მასწ. თეონა ჟუჟუნაძე
  16. მასწ. გურანდა მოდებაძე
  17. მასწ. სოფიო გიქოშვილი
  18. მასწ. ანი ბაგდასარიანი
  19. მასწ. ლუიზა მელიქიძე
  20. მასწ. თამარ კაპანაძე
  21. მასწ. მერი სახამბერიძე
  22. მასწ. ნათელა ბერიძე
  23. მასწ. დოდო ქუმარიტაშვილი
  24. მასწ. ირმა აბესაძე
  25. მასწ. ნელი ლომიძე
  26. მასწ. ნათელა მელიქიძე
  27. მასწ. ჟანა ხაჩატურიანი
  28. მასწ. თამარ ბლიაძე
  29. მასწ. არფი მირაქიანი
  30. მასწ. ნინო ზუმბაძე
  31. მასწ. მანანა ოსიძე
  32. მასწ. ეთერი გაჩეჩილაძე
  33. მასწ. ნინო ზედგინიძე

 

ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტი:

  1. დოქტ. გოჩა თუთბერიძე
  2. დოქტ. გელა გრიგოლაშვილი
  3. მასწ. კარლო ხუციშვილი
  4. მასწ. დავით ბუცხრიკიძე
  5. მასწ. ეკა ვეფხვიაშვილი
  6. მასწ. ნანი გოგოლაძე
  7. მასწ. გიორგი ჯვარიძე
  8. მასწ. მაია თათეშვილი
  9. მასწ. ოთარ ყავრელიშვილი
  10. მასწ. ანიკო ყავრელიშვილი

 

 იურიდიული ფაკულტეტი:

  1. დოქტ.ია ხარაზი
  2. დოქტ. დავით გეფერიძე
  3. დოქტ. ლალი ოსაძე
  4. მასწ. მარიკა ზედგინიძე
  5. მასწ. ალექსანდრე ლეკიშვილი
  6. მასწ. ნინო ზედგინიძე
  7. მასწ. ვლადიმერ ზედგინიძე
  8. მასწ. ზვიად გოგრიჭიანი
  9. მასწ. თამარ ლომიძე
  10. მასწ. ნელი ღონღაძე

 

 ინჟინერიის, აგრარული და საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათ ფაკულტეტი:

  1. დოქტ. მირზა მდივანი
  2. დოქტ. მალხაზ ნარიმანიშვილი
  3. დოქტ. ქეთევან ჩხაიძე
  4. დოქტ. მედეა ბურჯანაძე
  5. მასწ. გივი ქიმერიძე
  6. მასწ. ედუარდ ჯანიაშვილი
  7. მასწ. დარეჯან ვედიაკოვი 

სწრაფი წვდომის ბანერები